هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی
پیام مدیر عامل

عملکرد شرکت هواپیمایی کیش، حاصل زحمات شبانه روزی کارکنان متخصص و صدیقی است که سعی دارند بهترین خدمات را در قالب یک پرواز راحت و ایمن به شما عرضه کنند. توجه به ایمنی و آسایش در پروازهای هواپیمایی کیش و التزام عملی به این هدف برای چهارمین دوسالانه پیاپی باعث ارتقاء سطح و تمایز خدمات این شرکت، نسبت به سایرین و تمدید گواهی نامه های بین المللی استاندارد یاتا به نام (IATA Operation Safety Audit) شده است.

هواپیمایی کیش، به عنوان سکان دار حمل و نقل در جزیره زیبای کیش، (مروارید خلیج فارس) ضمن بالا نگه داشتن استانداردهای جابجایی مسافربا نگاه کلان، سعی در بکارگیری ناوگان های مدرن و در حد شان مردم والامقام ایران را دارد تا بتواند علاوه بر ارائه آنچه که در خور شان هموطنان عزیز است، با مدیریت صحیح انرژی و سوخت و حفظ مؤلفه های زیست محیطی، همکاری مؤثری نیز در برنامه "جهان پاک" که از سوی سازمان جهانی هواپیمایی و یاتا مدیریت می شود، داشته باشد.

این در حالی است که سند چشم انداز بیست ساله، در سال 1404 ، قرارگرفتن در زمره بهترین شرکت های هواپیمایی در سطح مناطق آزاد و منطقه خلیج فارس را به عنوان هدفی مشخص برای کیش ایر تکلیف کرده است. لذا تمامی طرح ها و برنامه ها و همچنین امکانات شرکت در این راستا جهت گیری شده است.
از دیدگاه ما، با عنایت به وجود پتانسیل قوی در حوزه های مختلف به ویژه گردشگری، صنعتی و تجاری در جزیره زیبای کیش و سایر مناطق آزاد از یک سو و از سوی دیگر وجود منابع عظیم نفت و گاز و همچنین انتخاب جزیره زیبای کیش به عنوان محل اصلی برگزاری همایش و گردهمایی های منطقه ای و بین المللی، زمینه جهش و پیشرفت خیره کننده ای را برای هواپیمایی کیش فراهم کرده است. امیدواریم بتوانیم در سایه تلاش، توکل و سعی همه همکاران، موفق عمل نماییم.

به امید فردایی پر از مهرورزی، آسایش و ایمنی برای همه مسافران
                                                                                         "سفر بخیر با کیش ایر"