هواپیمایی کیش 
 
جهش تولید
پیام مدیر عامل


عملکرد شرکت هواپيمايي کيش، حاصل زحمات شبانه روزي کارکنان متخصص و صديقي است که سعي دارند بهترين خدمات را در قالب يک پرواز راحت و ايمن به شما عرضه کنند. توجه به ايمني و آسايش در پروازهاي هواپيمايي کيش و التزام عملي به اجراي استانداردهاي ايمني اعلامي از طرف سازمانهاي بين المللي ذيربط موجب ارتقاء سطح کيفي خدمات مي شود که با بازرسي دوسالانه ياتا مورد تاييد قرار گرفته و موجب دريافت گواهينامه آيوسا (IOSA) بعنوان اولين شرکت هواپيمايي ايراني گرديده است. هواپيمايي کيش، به عنوان سکان دار حمل و نقل مرواريد خليج فارس ضمن بالا نگه داشتن استانداردهاي جابجايي مسافر با نگاه کلان، سعي در به کارگيري ناوگان هايي مدرن و در حد شان مردم والامقام ايران را دارد تا بتواند علاوه بر ارائه آنچه که درخور شان هموطنان عزيز است، با مديريت صحيح انرژي و سوخت و حفظ مولفه هاي زيست محيطي، همکاري موثري نيز در برنامه “جهان پاک” که از سوي سازمان جهاني هواپيماييICAO و ياتا مديريت مي شود، داشته باشد.
 اين در حالي است که سند چشم انداز بيست ساله، در سال 1404، قرارگرفتن در زمره بهترين شرکت هواپيمايي در سطح مناطق آزاد را به عنوان هدفي مشخص براي کيش اير تکليف کرده است. لذا ضمن لحاظ کليه سياست هاي مديريت کلان سازمان منطقه آزاد کيش تمامي طرح ها و برنامه ها و همچنين امکانات شرکت در اين راستا جهت گيري شده است.
 از ديدگاه ما، با عنايت به وجود پتانسيل قوي در حوزه هاي مختلف به ويژه گردشگري، صنعتي و تجاري در جزيره کيش از يک سو و از سوي ديگر انتخاب جزيره زيباي کيش به عنوان محل اصلي برگزاري همايش و گردهمايي هاي منطقه اي و بين المللي، زمينه جهش و پيشرفت خيره کننده اي را براي هواپيمايي کيش فراهم نموده است.
 اميدواريم بتوانيم در سايه توکل، تلاش و سعي همه همکاران، موفق عمل کنيم.
 "به اميد فردايي پر از مهرورزي، آسايش و ايمني براي همه مسافران" 


به امید فردایی پر از مهرورزی، آسایش و ایمنی برای همه مسافران
                                                                                         "سفر بخیر با کیش ایر"