هواپیمایی کیش 
 
جهش تولید
افتخارات و گواهی نامه بین الملی
 • عضویت در انجمن بین المللی IATA

  عضویت در انجمن بین المللی IATA

  شرکت هواپیمایی کیش با عنایت به توانمندی ها و سوابق درخشان خود توانسته است با کد Y9-780 در انجمن بين المللي حمل و نقل هوايي (ياتا) عضویت داشته باشد. این انجمن در آوريل 1945 در شهر هاواناي كوبا تشكيل و جايگزين انجمن ترافيك هوايي بين المللي گرديد كه در سال 1919 به عنوان نخستين سازمان بين المللي خدمات هوايي، در شهر لاهه تشكيل شده بود. ياتا با 57 عضو از 31 كشور جهان، كه عمدتا از اروپا و آمريكاي شمالي بودند، كار خود را آغاز كرد و امروزه بيش از 230 شركت هواپيمايي از 140 كشور جهان را در عضويت خود مي بيند.
  اعضاء یاتا آن دسته ازشركت‌های هواپیمایی هستند كه پروازهای برنامه‌ای بين المللي انجام مي دهند و كشور متبوع شان عضو رسمي ايكائوست. اعضاي ياتا يا عضو فعالند يا عضو وابسته كه هر دو گروه حق شركت در جلسات ياتا را دارند، اما فقط اعضای فعال حق رأی دارند.

 • گواهینامه AOC از سازمان هواپیمایی کشوری

  گواهینامه AOC از سازمان هواپیمایی کشوری

  AOC گواهینامه ای است که متصدی را به انجام عملیات حمل و نقل بازرگانی مشخص مجاز می‌ نماید. این گواهینامه معتبر از سوی سازمان هواپیمایی کشوری صادر و نوع فعالیت شرکت هواپیمایی در آن مشخص می‌شود.

 • گواهینامه بین المللی ایمنی پرواز IOSA

   گواهینامه بین المللی ایمنی پرواز IOSA

  کیش ایر اولین شرکت هواپیمایی ایرانی دارنده گواهینامه بین المللی ایمنی پرواز (IOSA) می باشد. آیوسا همان بازرسی ایمنی پرواز است که توسط IATA در حوزه های عملیات پرواز، عملیات کابین، عملیات دیسپچ، فنی و مهندسی، مدیریت و سازمان، حراست و عملیات بار صورت می پذیرد.