هواپیمایی کیش 
 
جهش تولید
اقامه نماز آيات و مراسم تکریم و معرفی امام جماعت جدید هواپیمایی کیش برگزار شد.
 • اقامه نماز آيات و مراسم تکریم و معرفی امام جماعت جدید هواپیمایی کیش برگزار شد.

  اقامه نماز آيات و مراسم تکریم و معرفی امام جماعت جدید هواپیمایی کیش برگزار شد.

  همزمان با خورشید گرفتگی و پدیده کسوف و بعد اقامه نماز ظهر و عصر؛ مراسم تکریم از امام جماعت و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر هواپیمایی کیش و معرفی امام جماعت جدید با حضور دکتر شرفبافی مدیرعامل و جمعی از مدیران برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش، در این مراسم که در محل نماز خانه کیش ایر برگزار شد، پس از اقامه نماز ظهر و عصر با پیشنهاد مدیرعامل نماز آیات که همزمان با پدیده خورشید گرفتگی واجب شده بود، قرائت و سپس با تجلیل از زحمات حجت السلام و المسلمین دیال آبادی ؛ حجت اسلام و المسلمین معارف غیاثوند به عنوان امام جماعت موقت و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر کیش ایر معرفی شد.

  در این مراسم علیرضا بابایی دستیار ویژه مدیرعامل و مدیر روابط عمومی با تمجید از زحمات و تلاش های حجت السلام و المسلمین دیال آبادی ، نقش آموزه های دینی،  مسئولیت های اجتماعی و فرهنگی را در هواپیمایی کیش حائز اهمیت خواند و اجتماع امروز را نيازمند كار بيشتر در عرصه فرهنگي و ديني دانست و پتانسيل و ظرفيت هاي فرهنگي  و معنوي كيش اير را بالاتر از حد فعلي خواند .

  بابایی در پایان افزود : موارد و مباحثی که  امروزه در راستای مسئولیت های اجتماعی از آن یاد می‌شود،  همان مسئولیت های دینی، اخلاقی و معرفتی انسان ها است و امیدوارم تا اخلاق، معرفت و آشنایی با مفاهيم ارزشي و آموزه های اسلامی در کیش ایر ، سر لوحه قرار گیرد و شاهد مسائل فرهنگی و اخلاقی پر شور تر و خلاقانه تر در هواپیمایی کیش باشیم.

  در اين جلسه علاوه بر جمعي از پرسنل و مديران اقايان نجاري عضو هيئت مديره و معاون اداري و مالي ، محمدي مدير كل حراست حضور داشتند و در خاتمه علاوه بر احكام و لوح تقدير  ، هدايايي  معنوي به امام جماعت پيشين اهداء شد.

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت