هواپیمایی کیش 
 
جهش تولید
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان موسسه علوم و فنون کیش و شرکت هواپیمایی کیش
 • انعقاد تفاهم نامه همکاری میان موسسه علوم و فنون کیش و شرکت هواپیمایی کیش

  انعقاد تفاهم نامه همکاری میان موسسه علوم و فنون کیش و شرکت هواپیمایی کیش

  تفاهم نامه همکاری میان موسسه علوم و فنون کیش و شرکت هواپیمایی کیش امضا شد.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هواپیمایی کیش روز یکشنبه مورخ ۱۱ خردادماه ۹۹ تفاهم نامه همکاری میان شرکت هواپیمایی کیش و موسسه علوم و فنون کیش توسط مسعود توفیقی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه علوم و فنون کیش و فرزانه شرفبافی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت هواپیمایی کیش امضا شد.

  این نشست با حضور امین محمودی نیا عضو هیات مدیره و مدیر مالی و اداری موسسه علوم و فنون کیش، علیرضا بابایی دستیار ویژه مدیرعامل و مدیر روابط عمومی کیش ایر، کاپیتان جهانی مدیر آموزش کیش ایر و جمعی از معاونین و مدیران برگزار شد.

  هدف از انعقاد این تفاهم نامه ایجاد هم‌افزایی میان این موسسه و شرکت های وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش بوده و برخی زمینه‌های همکاری عبارتست از: برگزاری دوره‌های آموزش زبان‌های انگلیسی و عربی ویژه پرسنل شرکت کیش‌ایر و خانواده ایشان، استفاده از مزیت‌ها بالفعل و بالقوه طرفین و خلق مزیت‌های جدید، تشکیل کارگروه مشترک و خلق زمینه‌های همکاری متنوع، احصای نیازهای فناوری کیش‌ایر و استفاده از ظرفیت‌های مرکز نوآوری کیش، برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک با تمرکز بر هتلداری، مهمانداری و برگزاری تورهای آموزشی به زبان انگلیسی و فارسی ...

  گفتنی است شرکت هواپیمایی کیش برنامه های ویژه‌ای در راستای توسعه فعالیت های فرهنگی خود و افزایش هم افزایی با شرکت های زیر مجموعه سازمان منطقه آزاد کیش دارد.

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت