هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی

برقراری پرواز کیش به تهران اول صبح

 • برقراری پرواز کیش به تهران اول صبح

  برقراری پرواز کیش به تهران اول صبح

  برقراری پرواز کیش به تهران  اول صبح
  عطف به درخواست بعمل آمده کیشوندان محترم جزیره زیبای کیش مبنی بر برقراری پرواز کیش به تهران در ساعت اولیه صبح بدینوسیله نتیجه رسیدگی توسط مدیریت روابط عمومی را بشرح ذیل به آگاهی می رساند :
  1-    همانگونه که کیشوندان عزیز مطلع می باشند رسالت کیش ایر بعنوان تنها شرکت هواپیمایی زیر مجموعه سازمان منطقه آزاد کیش کمک به توسعه پایدار جزیره زیبای کیش و تقویت صنعت گردشگری و توریسم در این جزیره با توسعه شبکه پروازی در مسیرهای داخلی و بین المللی و با رویکرد اتصال به جزیره کیش بوده است . تکلیفی که در دولت تدبیر و امید با رهنمودهای ارزنده رئیس محترم هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و مدیریت شایسته مدیرعامل محترم کیش ایر به بهترین وجه ممکنه جامعه عمل پوشانیده شده است چرا که اختصاص بیش از 50 % از نشست و برخاستهای پروازهای فرودگاه کیش به کیش ایر مبین این موضوع می باشد . پروازهایی که در برخی از موارد کیش ایر را بعنوان یک بنگاه اقتصادی و به لحاظ پایین بودن Load Factor  پرواز ( ضریب اشتغال صندلی ) دچار چالش نموده است لکن این شرکت به لحاظ انجام تعهدات خود در قبال مردم شریف ایران بالاخص کیشوندان خونگرم جزیره کیش سعی نموده است هزینه های مترتبه را بواسطه بعضاً برقراری پرواز در سایر مسیرهای غیر از کیش و یا انجام فعالیتهای غیرپروازی جبران نماید .
  2-    برقراری پرواز کیش به تهران صبح زود مورد تقاضای کیشوندان عزیز در سالیان گذشته توسط کیش ایر صورت پذیرفت لکن به لحاظ پایین بودن Load پرواز ( میانگین آمار مربوطه نشان دهنده بهره برداری تنها 20 صندلی از 150 صندلی در پروازها بوده است ) امکان استمرار انجام پرواز را از کیش ایر سلب نمود .
  3-    برقراری پرواز کیش به تهران در ماههای گذشته در ابتدای روز آنهم به صورت موردی بنا به درخواست چارتر کننده به منظور جابجایی مسافران و گردشگران در ایام تعطیلات از کیش به تهران بوده است .
  4-    ان شاءالله در صورت تأمین چارترکننده جهت برقراری پرواز فوق الذکر و یا محرز شدن تکمیل حداکثری 85 % ظرفیت صندلی پرواز نسبت به برقراری پرواز کیش – تهران در ساعات اولیه روز اقدام خواهد شد . 

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت