• برگزاری جلسه‌ شورای معاونان و مدیران شرکت هواپیمایی کیش به ریاست کاپیتان هاشمی تهرانی

  برگزاری جلسه‌ شورای معاونان و مدیران شرکت هواپیمایی کیش به ریاست کاپیتان هاشمی تهرانی

  جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت هواپیمایی کیش با حضور اعضا هیات مدیره و به ریاست کاپیتان هاشمی تهرانی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش، در ابتدای این نشست تخصصی، مهندس بانک، عضو هیات مدیره این شرکت هواپیمایی ضمن تبریک و خوش آمدگویی به کاپیتان هاشمی تهرانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هواپیمایی کیش، اظهار کرد: همه پرسنل و کارکنان کیش ایر، برگ زرینی از دفتر عملکرد شرکت هواپیمایی کیش هستند و بی شک، زحمات پرسنل شرکت در تمامی واحدها، سبب شده تا کیش ایر با تغییر رویکرد مدیریتی بتواند در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد.

  در ادامه این نشست تخصصی و صمیمانه، کاپیتان سیدجواد هاشمی تهرانی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش، اظهار کرد: کیش ایر، در صنعت هوانوردی و در میان جامعه به اعتبار، ایمنی و احترام به مسافر شهرت داشته و امید است با تغییراتی که در مدیریت ارشد شرکت صورت گرفته، با همراهی و همیاری تمامی پرسنل و دلسوزان کیش ایر، این شرکت به دوران طلایی خود بازگردد.

  مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش در ادامه افزود: حفظ وحدت و تمرکز معاونان و مدیران کیش ایر به مسیر رشد در شرایط کنونی، رمز ماندگار موفقیت است و امید دارم با افزایش روحیه کار گروهی، بتوانیم به اهداف و چشم انداز هیات مدیره دست یابیم.

  گفتنی است نشست شورای معاونان و مدیران شرکت هواپیمایی کیش با حضور اعضای هیات مدیره، مهندس بانک، دکتر نجاری، دکتر مرادی و سایر معاونان و مدیران ستادی و عملیاتی، در ساختمان مرکزی کیش ایر برگزار شد.

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت