هواپیمایی کیش 
 
جهش تولید
تقدیر از اساتید شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت بزرگداشت روز معلم
 • تقدیر از اساتید شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت بزرگداشت روز معلم

  تقدیر از اساتید شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت بزرگداشت روز معلم

  شرکت هواپیمایی کیش با اهدای لوح تقدیر و هدیه از زحمات بی شائبه و دلسوزانه اساتید خود قدردانی نمود .

  همه ی پیشرفت های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می شوند. از این منظر کشور وامدار همه ی استادانی است که بحق چراغ هدایت بشریت را به تأسی از پیامبر اعظم ( ص ) روشن و فروزان نگاه داشته اند.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش ، با اراده مدیر عامل محترم و به همت مدیریت روابط عمومی ، این شرکت در یک اقدام ماندگار تصمیم به قدردانی از اساتید شرکت گرفت و با اهدای لوح تقدیر و هدیه از طرف مدیرعامل شرکت به رسم ادب و احترام و یاد بود، از این اساتید بزرگوار قدردانی و تشکر نمودند . 

  در قسمتی از متن لوح تقدیر اهدایی از سوی مدیرعامل کیش ایر آمده است : 

  آنچه از بن جان می آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه وکوشش خالصانه ی شما در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تشکر نمایم و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثارتان کنم . 

     آرزومندم ؛ ذات اقدس احدیت شما خوبان را که درمسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام ،از جان مایه می گذارید در کنف الطاف خاصه ی خویش قرار دهد .


  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت