هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی
حضور کیش ایر در مانور مشترک طرح اضطراری آتش نشانی نجات و امداد در فرودگاه کیش
 • حضور کیش ایر در مانور مشترک طرح اضطراری آتش نشانی نجات و امداد در فرودگاه کیش

  حضور کیش ایر در مانور مشترک طرح اضطراری آتش نشانی نجات و امداد در فرودگاه کیش  مانور مشترک طرح اضطراری آتش نشانی نجات و امداد با حضور ۳۰ ارگان در فرود گاه کیش اجرا گردید . 
  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش ، به دعوت مدیر کل فرودگاه کیش یک فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ کیش ایر جهت برگزاری مانور در رمپ شرقی فرودگاه مستقر گردید .از اهداف اجرای طرح ERP می توان به اجرایی نمودن موارد تصریح شده در سند۱۹۳۷ ایکائو به منظور اطمینان از یکپارچگی عملکرد در شرایط اضطراری ، اجرای عملیات تحت فرماندهی واحد ، افزایش همکاری و هماهنگی بین ارگان های درگیر عملیات نجات ، نزدیکتر شدن به صحنه واقعی حادثه و جلوگیری از غافلگیری نیروهای عملیاتی اشاره نمود . 
  گفتنی است یک گروه ۴نفره از کروی پروازی کارآزموده در این مانور حاضر شده و ۴۰نفر از مسافرین در داخل هواپیما به کمک پرسنل پرواز از طریق سرسره اضطراری و درب های خروج اضطرای در زمان استاندارد مورد انتظار به سلامت خارج شدند .
  در طول برگزاری این مانور مدیرکل بررسی سوانح کشوری و معاون مدیرکل عملیات هواوردی کشور به عنوان ارزیاب حضور داشتند تا نتیجه ارزیابی این عملیات را به سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کنند . 

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت