هواپیمایی کیش 
 
جهش تولید
غافلگیری مسافران نوروزی توسط شرکت هوایمایی کیش
 • غافلگیری مسافران نوروزی توسط شرکت هوایمایی کیش  کیش ایر در آخرین روز سال 97 و ایام نوروز 98 با اجرای برنامه های متنوع لحظات زیبایی را در اذهان مسافرین ثبت نمود .

  به گزارش مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل شرکت هواپیمایی کیش ، این شرکت در راستای حفظ اصل مشتری مداری و ترغیب گردشگران برای سفر به جزیره زیبای کیش بعنوان مقصد گردشگری داخلی و به دنبال ابتکار عمل در سالهای گذشته که با تعبیه چمدانهای هدیه به نام مسافرن بر روی تسمه نقاله به استقبال پرشور مسافرین اولین پرواز ورودی خود به جزیره کیش رفته بود امسال نیز با انجام برنامه ریزیهای متنوع دیگر ، مسافرین پروازی آخرین ساعات پایانی سال 97 و اول فروردین 98 خود را غافلگیر نمود .

  گفتنی است در آخرین پرواز خروجی این شرکت از فرودگاه مهرآباد به مقصد کیش در سال 97 با تعبیه هدایای مختلف بر روی صندلیهای پرواز مسافرین خود را شگفت زده کرد و مسافرین با لبخند و شادی با سال 97 خداحافظی نمودند و حلول سال نو را در پرواز جشن گرفتند .

  خاطرنشان می گردد در روز اول عید نیز مسافرین ورودی به جزیره کیش نیز با دریافت هدیه نقدی به همراه شاخه گل از میهمانداران داخل پرواز ، اولین روز سال نو خود را با خاطره ای خوش آغاز نمودند . اهدای هدیه به مسافرین از طریق تسمه نقاله ، مسافرین شیرازی را هیجان زده نموده و مسافرین با دریافت چمدانهای پر از هدیه به نام خودشان شعف را در چهره خود هویدا نمودند .

  از دیگر برنامه های اجرا شده توسط کیش ایر ، توزیع منوی انتخابی کترینگ پروازی در پروازهای تهران کیش و بالعکس از 27 اسفند لغایت 14 فروردین ، تعبیه هفت سین در پروازهای مصادف با لحظه تحویل سال ، خیرمقدم و پذیرایی از مسافرین کودک پروازهای کیش ایر از 28 اسفندماه لغایت 8 فروردین ، سرو شیرینی با لوگوی کیش ایر در پروازها ، تعبیه ماکت هواپیما در فرودگاه کیش جهت عکاسی و پذیرایی از مسافرین خردسال می باشد .

  این طرح با مدیریت روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش و با مشارکت شرکت های میتاکیش ، دلسی ، پارک آبی اوشن ، کوپا و تاپ تورز به عنوان اسپانسر مالی به مرحله اجرا رسیده است .  

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت