هواپیمایی کیش 
 
جهش تولید
پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش بمناسبت سالروز تاسیس کیش ایر
 • پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش بمناسبت سالروز تاسیس کیش ایر

  پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش بمناسبت سالروز تاسیس کیش ایر

  پیام تبریک جناب آقای دکتر مظفری مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش بمناسبت بیست و نهمین سالگرد تاسیس شرکت هواپیمایی کیش :

  سرزمین پهناور ایران با پیشینه غنی فرهنگی ، تاریخی و جاذبه های طبیعی به عنوان یکی از مطلوب ترین مقاصد گردشگری جهان می تواند با رونق گردشگری در مسیر دستیابی به توسعه اقتصادی پایدار حرکتی پویا و مستمر داشته باشد. جزیره زیبای کیش این نگین درخشان خلیج فارس با تبدیل شدن به مقصد مطلوب خانواده ها و گردشگران داخلی و خارجی ، سهم مهمی در تحقق این هدف بزرگ ملی داشته است و بی شک ایجاد زیرساخت های لازم در زمینه حمل و نقل هوایی و دریایی از مهم ترین عوامل حصول این موفقیت ارزشمند است .

  شرکت هواپیمایی کیش با بهره مندی از مدیران مجرب ، کادر پروازی موفق ، متخصصان و کارکنان سخت کوش و با انگیزه و به مدد رعایت استانداردهای ایمنی مورد نظر سازمانهای بین المللی ، ارتقاء سطح کیفی خدمات و برقراری خطوط متعدد پروازی از شهرهای مختلف کشور و مقاصد بین المللی به جزیره کیش در زمینه جلب رضایتمندی مسافران و برقاری پروازهای راحت و ایمن برای هموطنان و گردشگران عملکردی در خور تقدیر داشته است .

  اینک فرا رسیدن 26 آذر سالروز تاسیس شرکت هواپیمایی کیش را به مدیران و کارکنان خدوم این شرکت تبریک گفته و همت بلند و تلاش مسئولانه ای را که در جهت پیشبرد اهداف این شرکت مبذول داشته اند ارج می نهم. امیدوارم با کوشش روز افزون، تقویت همدلی و ارتقاء توان علمی و عملیاتی خود بتوانند همسو با سازمان منطقه آزاد کیش زمینه استفاده از ظرفیت های متعدد جزیره کیش در جهت توسعه و رونق صنعت گردشگری کشور را فراهم کنند.

  برای یکایک اعضای خانواده بزرگ شرکت هواپیمایی کیش از خداوند سبحان، سلامت، سعادت و توفیق خدمتی موثر و با نشاط خواستارم.

                                                                                                                      غلامحسین مظفری 

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت