هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی

پیام مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

 • پیام مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

  پیام مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

  اَللهّمَ رَبّ  شَهرُ رَمَضانَ الّذی اَنزَلتَ فیهِ القرُان

  همکاران گرامی

  سلام علیکم  

  دیگر بار نسیم خوشی وزیدن گرفت و هلال ماه پربرکت و سراسر رحمت رمضان رخ نمود.این شمیم خوش بهشتی و این نسیم روح نواز، نویدبخش بهاری دوباره در جان مشتاقانی است که بر سفرۀ با عظمت خداوندی میهمان می شوند و انبوه شکوفه های دعا و استغفار را در باغ خرم و عطرآگین تقوای رمضانی بر دامن خویش نظاره گرند.

  وه!... که این ماه پر فضیلت چه نیکومرهمی است بر زخم دل های رنجیده از خواهش های نفسانی و چه آغاز بی انتهایی است بر بارش باران مغفرت بر کویر تشنۀ بندگی.نجوای سحر رمضان، خیل مؤمنان را به سفرۀ «العفو والرحمه » فرا می خواند تا از آزمون بزرگ عطش دنیوی سربلند به در آیند و برآمدن خورشید از مشرق فطر و نظر بر رنگین کمان رضوان الهی، قراری بر دل های پاکیزه از گناه آنان باشد.

  پس گرامی بداریم این سروش دعوت به میهمانی ذات باری تعالی را و همراه شویم با ذکر ملایک در لیالی قدر و برای عزت و سرافرازی اسلام و مسلمانان و تعجیل در ظهور امام عصر (ارواحنا له الفداء) و سلامتی آن ذخیرۀ الهی و نایب برحقش رهبر عزیزمان، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) دست به دعا برداریم.

  اینجانب ضمن تبریک صمیمانه برای فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همۀ همکاران گرامی در این ماه پرفضیلت، از خدای بزرگ توفیق درک اوقات شریفش را برای همگان مسئلت می نمایم. امیدوارم با سربلندی از این امتحان الهی به در آییم و از  ذخیره     بی پایان رمضان، توشه ای برای فردای خویش برگیریم.

                                                                                     کاپیتان محمد تقی جدیدی

                                                 نائب رئیس  هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش  

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت