هواپیمایی کیش 
 
رونق تولید
پیام شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره)
 • پیام شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره)

  پیام شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره)

  شرکت هواپیمایی کیش با صدور پیامی، سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) را تسلیت گفته و یاد و خاطره شهدای قیام خونین ١٥ خرداد را که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود، گرامی می دارد.  

  در متن پیام این شرکت آمده است:

  15 خرداد 42 روز خروش مردم برای مبارزه با طاغوت و استبداد حاکم، به خاک و خون کشیده شد و نهال انقلاب در آغازین روزهای شکوفایی خود، با خون جوانان و مردان و زنانی آبیاری شد که برای رهایی از یوغ استعمار، حفظ عزت و شرافت خود و برای استقلال کشور از هرگونه وابستگی به قدرت های شرق و غرب به پاخاستند، ندای رهبر خود را لبیک گفتند و خالصانه پای در کارزار ایثار و شهادت نهادند. و این از جان گذشتگی و ایثار بستر و زمینه پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن 57 را فراهم نمود.

  انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به ‌عنوان اعجاز قرن، آن‌چنان با نام و یاد امام راحل(ره) عجین شده که به فرموده مقام معظم رهبری، این انقلاب بی‌نام و نشان او در هیچ جای جهان شناخته شده نیست. بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان، ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی نموده‌اند.

  این شرکت با ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١٥ خرداد، این رحلت و فقدان عظیم را به عموم مردم شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض می نماید.

                                                                                                                                                                                                        

                                                                                                                             شرکت هواپیمایی کیش 

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت