هواپیمایی کیش 
 
جهش تولید
گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در شرکت هواپیمایی کیش
 • گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در شرکت هواپیمایی کیش

  گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در شرکت هواپیمایی کیش

  روز جهانی کار و کارگر با اهدای شاخه گل به کارگران زحمتکش در کیش ایر گرامی داشته شد .

  عزت يك ملتى كه داراى استقلال است، جز به وسيله‏ ى كار به دست نخواهد آمد. ارزش كار اين است. ما با اين چشم به كارگر نگاه ميكنيم؛ ما با اين چشم، بوسيدن دست كارگر را يك ثواب ميدانيم. هر كسى دست يك كارگر را ببوسد، يك حركت صواب و صحيح انجام داده است؛ براى اينكه يك وسيله براى استقلال ملت خود و كشور خود را تجليل كرده است. كار، اينقدر ارزش دارد.           رهبر معظم انقلاب ( دامت برکاته )

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش ، در راستای اهمیت به قشر کار و کارگر و تکریم از زحمات شبانه روزی آنان ، مدیریت شرکت طی ارسال پیامی و اهدای شاخه گل به این عزیزان خدوم و دلسوز ، روز جهانی کار و کارگر را گرامی داشته و بر لزوم ارج نهادن به آنان تاکید کردند . 

  در قسمتی از متن پیام ایشان آمده است :

  یازدهم اردیبهشت گرامیداشت روز جهانی کارگر  فرصتي مغتنم و بي نظير است تا به تأسي از پيامبر اعظم (ص)  و  به پاس خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي  ، زحمات بي بديل آنان را ارج نهيم.

  چشمه سارِ زلال زندگی با کار جلا و روشنی می یابد و کارگران، پیشگامان این حیاتِ بدیع و نشاط آفرینند .

  فرهنگ كار، عالي ترين تصوير سازندگي و تحول است كه حضرت محمد (ص) پيامبر مهر گستر اسلام در روند زندگي انسان ها، بر دستان توانمند كارگر بوسه زده و با اين عمل به احسن وجه، منزلتي شگرف به اين قشر بخشيده است. کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند زیرا چرخش دست و بازوی آنها باعث چرخش چرخه های زندگی جامعه و امتداد رگه های حیات در مجاری هستی است .

  در حالي كه ايران عزيز به سرعت به سوي قله هاي شكوه، عزت و عظمت گام بر مي دارد، كارگران در سنگر كار و توليد، با صبر و ايثار و استقامت و اعتقادي راسخ، سرشار از عشق به ولايت در اين توفيق و شكوه تاريخي نقشي ارزنده ايفا مي كنند.

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت