هواپیمایی کیش 
 
جهش تولید
گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در شرکت هواپیمایی کیش
 • گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در شرکت هواپیمایی کیش

  گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در شرکت هواپیمایی کیش

  کیش ایر با برگزاری مسابقه طراحی و اهدای بلیط رایگان ، روز ملی خلیج فارس را گرامی داشت .

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش ، با توجه به اهمیت و جایگاه خلیج فارس ، این آبراه استراتژیک و سومین خلیج بزرگ جهان نزد ایرانیان ، مدیریت شرکت را برآن داشت تا با برگزاری مسابقه طراحی با موضوع کیش ایر و خلیج فارس و اهدای بلیط رفت و برگشت رایگان به طرح برگزیده ، این روز ملی را پاس داشته و سهمی اندک در تثبیت این روز بزرگ دراذهان مردم داشته باشد . در همین راستا کاپیتان نصرفرد ؛ نائب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت نیز طی پیامی این روز بزرگ و ملی را تبریک عرض نمودند . در قسمتی از متن پیام ایشان آمده است :

  صفحات تقویم هرملتی،علاوه بر نشان دادن روزها وگذشت زمان، بیانگر علائق تاریخی، فرهنگی و عقیدتی ملتها است .

  دهم اردیبهشت ماه روزخلیج فارس است،روزی که نام فردخاصی را تداعی نمی کند و بزرگی اش نیز عاریه ای از بزرگی دیگری نیست.روز  خلیج فارس ، فرصتی است برای نشان دادن اشتراک تمامی ایرانیان از هر دین ، قبیله و باوری. 

  برگهای زرّین تاریخ افتخار آمیز این سرزمین  نشان می دهد که ایرانیان برای صیانت ازجغرافیا و نام خلیج فارس و مقابله با کسانی که در قالب تغییر واژه ها و راه انداختن جنگ های روانی و رسانه ای چشم طمع به این تنگه همیشه پارسی داشته اند ، مردانه ایستاده و با نثار جان و مال خویش دست هر متجاوزی را کوتاه کرده اند.

  خداوند را شاکریم که در سایه غیرت و همت و عزم ملی ،نام خلیج فارس به عنوان مظهر صلح و دوستی، برای همیشه، بر فراز تاریخ ایران خواهد درخشید .   

  منبع خبر:
  تاریخ درج:
  بازگشت