هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی
روش های رزرواسیون بلیط

شرایط و روش های مختلف و متعددی بمنظور تسهیل خرید بلیط هواپیمایی کیش در نظر گرفته شده است. مسافران محترم می توانند بلیط خود را از طریق یکی از 4 روش ذیل تهیه نمایند:

 • دفاتر مرکزی فروش
  دفاتر مرکزی فروش بلیط کیش ایر در تهران و سایر شهرستان ها میزبان حضور شما عزیزان جهت راهنمایی و ارائه خدمات موردنیاز از جمله رزرواسیون بلیط هواپیما می باشند.
 • آژانس های مسافرت و گردشگری
  مسافران محترم می توانند با مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی و گردشگری طرف قرارداد با شرکت هواپیمایی کیشدر تهران و سایر شهرستان ها نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام نمایند.
 • وب سایت کیش ایر
  یکی از مهمترین خدمات جدید و به¬روز شرکت هواپیمایی کیش، ارائه خدمات رزرواسیون اینترنتی بلیط هواپیما از طریق وب سایت رسمی کیش ایر می باشد. مسافران محترم و گرانقدر از این پس میتوانند با ورود به وب سایت و تکمیل اطلاعات موردنیاز، از طریق مشاهده برنامه پروازی موجود، پرواز مورد نظر خود را انتخاب نمایند و از طریق سامانه اینترنتی رزرواسیون به صورت ۲۴ساعته و در طی ۷ روز هفته بلیط خود را خریداری کنند و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب هزینه آن را پرداخت نمایند.
 • تلفن
  مسافران محترم می توانند در تهران و سایر شهرستان ها از طریق برقراری ارتباط تلفنی با دفاتر فروش کیش ایر نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام نمایند.