هواپیمایی کیش 
 
حمایت از کالای ایرانی
بیمه مسافرت

علی رغم اینکه تمامی مسافرین هواپیمایی کیش در طول پرواز خود تحت پوشش بیمه قرار دارند، در صورت تمایل، مسافران جزیره کیش جهت بهره مندی از خدمات بیمه مسافرت در مدت اقامت در جزیره کیش می توانند با خرید بلیت رفت و برگشت به جزیره کیش (از طریق وب سایت کیش ایر) و ثبت درخواست بیمه مربوط به اقامت در مسافرت (بیمه حین سفر) ویژه مسافران کیش ایر، با پرداخت مبلغ 85000 ریال به ازای هر نفر، از امتیازات آن استفاده نمایند.


معرفی

سفر برای همه انسان ها جزو بهترین لذت های زندگی می باشد. سالیانه میلیون ها سفر مخصوصا در ایام عید نوروز و تابستان در کشورمان انجام می شود اما یک اتفاق احتمالی می تواند خاطره دلنشین سفر را به کابوسی تلخ تبدیل کند.

بیمه مسافرتی داخل کشور تحت بیمه های اشخاص با هدف جبران رفع هزینه های پزشکی اتفاقات احتمالی از جمله جبران هزینه های پزشکی ناشی از بیماری و حوادث احتمالی که منشاء بروز آن در مدت اقامت بوده و با حق بیمه ای بسیار نازل و با مدت اعتبار مناسب طراحی گردیده است.

مراکز طرف قرارداد بیمه از بهترین مراکز درمانی در مواقع اضطراری آماده ارایه خدمات به بیمه گذاران دور اندیش شرکت بیمه امید (بیمه گر) می باشند،

شرایط و تعهدات بیمه گر  در رابطه با بیمه اقامت حین سفر کیش

- پذیرش و انتقال بیمه شده به مراکز درمانی در کمترین زمان ممکن به عهده بیمه گر می‌باشد.
- انتقال بیمه شده به سایر مراکز درمانی مجهزتر در سطح جزیره با نظر پزشک معالج و سایر مراکز درمانی و بیمارستانی طرف قرارداد بیمه گر و یا غیر طرف قرارداد.
- پرداخت هزینه های پزشکی توسط بیمه گر: شامل ویزیت اولیه ، خدمات تصویربرداری، آزمایشگاهی ، هزینه های خرید دارو، جراحی سرپایی، فیزیوتراپی مسافر، انتقال مصدومان و بیماران به مراکز پزشکی مربوطه ناشی از بیماری و حادثه که منشاء بروز آن در مدت اقامت در جزیره کیش باشد، در شرایط عدم ادامه معالجه در صورت تایید پزشک معتمد و قرنطینه اجباری پزشکی
- هزینه های بستری و جراحی در بیمارستان مراکز جراحی محدود، به عهده بیمه گر می‌باشد.
- مدت اعتبار این بیمه حداکثر 7 روز متوالی خواهد بود که شروع آن از تاریخ ورود بیمه شده به جزیره کیش می باشد. همچنین این بیمه نامه پس از اتمام سفری که بیمه شده به خاطر آن ابتیاع گردیده و با خروج بیمه شده از جزیره کیش و یا اتمام 7 روز ؛ هر کدام زودتر حادث شود، از درجه اعتبار ساقط می گردد.
- پرداخت هزینه های پزشکی تا سقف 200 میلیون ریال خواهد بود.
- علاوه بر هزینه درمانی، پرداخت غرامت فوت و نقص عضو دائم یا انتقال متوفی به فرودگاه مبداء به عهده بیمه گر خواهد بود (طبق توافق و هماهنگی با بازمانده های متوفی تا سقف صد میلیون ریال)
- بیمه گر موظف است با بیمارستانها و مراکز درمانی تحت پوشش این بیمه در جزیره کیش قرارداد مستقیم داشته باشد. (خدمات ارائه شده به مسافران جهت معالجه بیماریها و حوادث تحت پوشش قرارداد، به صورت اعتباری خواهد بود و مسافران هیچگونه وجهی در مراکز طرف قرارداد پرداخت نمی کنند.)
- بیمه گر حق دریافت هیچگونه وجهی از بیمه شده را ندارد.
- هزینه فوریت دندانپزشکی (شامل کشیدن، پانسمان، درمان ناشی از درد شدید معالجه و درمان عفونت) تا سقف یک میلیون ریال برای هر بیمه شده تحت پوشش می باشد.
-زایمان اعم از طبیعی و سزارین جزء استثنائات بیمه نامه بوده و قابل پرداخت نمی باشد.
- ارائه کد رفرنس (کدر رهگیری) بلیت خریداری شده از وب سایت کیش ایر  به همراه کارت ملی به نماینده ی بیمه گر جهت دریافت خدمات بیمه امید الزامی است. 
-در صورت استرداد بلیت توسط مسافر و یا عدم سوار شدن به هواپیما (مگر مواردی که کل مبلغ بلیت به علت تاخیر بیش از 2 ساعت و یا ابطال پرواز به مسافر بازگردانده می شود) مبلغ پرداخت شده جهت این بیمه قابل استرداد نمی باشد.
- این بیمه فقط مختص بلیت های صادر شده از طریق وب سایت کیش ایر (در صورت ثبت درخواست ) بوده و در صورت استرداد و یا تغییراتی که منجر به ابطال بلیت (مانند اعزام مسافر از طریق صدور بلیت جدید توسط دیگر دفاتر خدمات مسافرتی) گردد از اعتبار ساقط می‌گردد.


  • سوالات متداول
  •   در صورت نیاز به استفاده از خدمات بیمه در جزیره کیش می توانید به آدرس : جزیره کیش، بلوار اندیشه، بیمه امید و یا با شماره تلفن 07644455873 الی 9 و یا شماره 09378290975 (سرکار خانم بیک نژاد)تماس حاصل فرمایید.

آیا در صورت عدم تمایلم به دریافت این بیمه شامل هیچ بیمه ای نمی شوم؟ (بیمه در حین پرواز با هواپیما) 
این نوع بیمه از زمان پیاده شدن از هواپیما آغاز شده و مربوط به اقامت شما در جزیره کیش می باشد. بیمه حین پرواز که مربوط به محدوده زمانی پرواز شما با هواپیماست (از لحظه ورود به هواپیما تا لحظه خروج از هواپیما) در تمامی پروازها به قوت خود باقیست.